Zestaw do hybryd

Zestaw do hybryd

 Masz dość ciągłego umawiania się na manicure? Ciągle łamiesz i zdzierasz paznokcie? Rozwiązaniem może być zestaw do hybryd https://indizio.pl/. Wygodnie i prosto. Bez wydawania pieniędzy na ciągle wizyty. Co w chodzi w skład takiego zestawu? 

Przede wszystkim odpowiednia lampę UV/ LED, najlepiej z wyświetlaczem i sensorem ruchu, posiadający specjalna technologie oraz tryb niskiej temperatury. Dodatkowo w skład zestawu powinny wchodzić specjalne bazy oraz utwardzacze. Kolejnymi elementami są acetony, czyściła, waciki bezpyłowe i mini polerki a co najważniejsze odpowiedni lakier. Najlepiej zainwestować w dostępne na rynku zestawy. Do każdego zestawu dostępnego w sklepach załączona jest instrukcja obsługi - krok po kroku.

Przy wyborze zestawu do hybryd pamiętajmy również o odpowiednich lampach, które są nieszkodliwe dla oczu a ich żywotność jest bardzo długa.

Na początek warto zainteresować się specjalnymi zestawami startowymi, w których zawarte są podstawowe produkty i akcesoria, dzięki którym będziesz cieszyć się idealnymi paznokciami. Technika wykonywania i wprawa też przyjdzie z łatwością.